Storm Interface FT2K0503
Numero parte
FT2K0503
Produttore
Storm Interface
Categoria:
Tastaturschalter
Imballaggio
Scheda tecnica
FT2K0503.pdf
Descrizione
SWITCH KEYPAD 20 KEY 0.05A 24V
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order FT2K0503 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the FT2K0503 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of FT2K0503?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of FT2K0503.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as FT2K0503 pin diagram, FT2K0503 datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Immagine FT2K0503 FT2K0803 FT4K1003 FT4K0903 FT1K0503
Numero parte FT2K0503 FT2K0803 FT4K1003 FT4K0903 FT1K0503
Produttore Storm Interface Storm Interface Storm Interface Storm Interface Storm Interface
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series 5000 5000 5000 5000 5000
ProductStatus Active Active Active Active Active
SwitchType Conductive Rubber Conductive Rubber Conductive Rubber Conductive Rubber Conductive Rubber
NumberofKeys 20 20 20 20 20
Matrix(ColumnsxRows) 4 x 5 4 x 5 4 x 5 4 x 5 4 x 5
Illumination Non-Illuminated Non-Illuminated Non-Illuminated Non-Illuminated Non-Illuminated
LegendType Fixed Fixed Fixed Fixed Fixed
KeyType Polymer Polymer Polymer Polymer Polymer
OutputType Matrix Matrix Matrix Matrix Matrix
LegendColor Black, White Black, White Black, White Black, White Black, White
KeyColor Multiple Multiple Multiple Multiple Multiple
TerminationStyle Pin Header Pin Header Pin Header Pin Header Pin Header
PanelCutoutDimensions Rectangular - 169.00mm x 111.00mm Rectangular - 169.00mm x 111.00mm Rectangular - 169.00mm x 111.00mm Rectangular - 169.00mm x 111.00mm Rectangular - 169.00mm x 111.00mm
OperatingTemperature -20°C ~ 60°C -20°C ~ 60°C -20°C ~ 60°C -20°C ~ 60°C -20°C ~ 60°C
IlluminationVoltage(Nominal) - - - - -
ContactRating@Voltage 0.05A @ 24VDC 0.05A @ 24VDC 0.05A @ 24VDC 0.05A @ 24VDC 0.05A @ 24VDC