Eaton - Bussmann Electrical Division FWL-30A20F
Numero parte
FWL-30A20F
Produttore
Eaton - Bussmann Electrical Division
Categoria:
Elektrische Sicherungen, Spezialsicherungen
Imballaggio
Cartridge, Non-Standard
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.FWL-30A20F.pdf
Descrizione
FUSE CARTRIDGE 30A 1.2KVAC/1KVDC
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order FWL-30A20F on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the FWL-30A20F price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of FWL-30A20F?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of FWL-30A20F.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as FWL-30A20F pin diagram, FWL-30A20F datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Immagine FWL-25A20F FWL-30A20F FWL-30A20FI FWL-20A20F FWL-20A20FI
Numero parte FWL-25A20F FWL-30A20F FWL-30A20FI FWL-20A20F FWL-20A20FI
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series FWL FWL FWL FWL FWL
ProductStatus Active Active Active Active Active
MountingType Holder Holder Holder Holder Holder
FuseType Cartridge Cartridge Cartridge Cartridge Cartridge
CurrentRating(Amps) 30A 30A 30A 30A 30A
VoltageRating-AC 1.2 kV 1.2 kV 1.2 kV 1.2 kV 1.2 kV
VoltageRating-DC 1 kV 1 kV 1 kV 1 kV 1 kV