IXYS IXFV22N50PS
Numero parte
IXFV22N50PS
Produttore
IXYS
Categoria:
Transistoren – FETs, MOSFETs – Einzeltransistoren
Imballaggio
PLUS-220SMD
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.IXFV22N50PS.pdf
Descrizione
MOSFET N-CH 500V 22A PLUS-220SMD
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order IXFV22N50PS on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the IXFV22N50PS price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of IXFV22N50PS?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of IXFV22N50PS.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Immagine IXFC16N50P IXFV22N50P IXFV22N50PS IXFV26N50P IXFV26N50PS
Numero parte IXFC16N50P IXFV22N50P IXFV22N50PS IXFV26N50P IXFV26N50PS
Produttore IXYS IXYS IXYS IXYS IXYS
Packaging Tube Tube Tube Tube Tube
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
FETType N-Channel N-Channel N-Channel N-Channel N-Channel
DraintoSourceVoltage(Vdss) 500 V 500 V 500 V 500 V 500 V
Current-ContinuousDrain(Id)@25°C 22A (Tc) 22A (Tc) 22A (Tc) 22A (Tc) 22A (Tc)
DriveVoltage(MaxRdsOnMinRdsOn) 10V 10V 10V 10V 10V
RdsOn(Max)@IdVgs 270mOhm @ 11A, 10V 270mOhm @ 11A, 10V 270mOhm @ 11A, 10V 270mOhm @ 11A, 10V 270mOhm @ 11A, 10V
Vgs(th)(Max)@Id 5.5V @ 2.5mA 5.5V @ 2.5mA 5.5V @ 2.5mA 5.5V @ 2.5mA 5.5V @ 2.5mA
GateCharge(Qg)(Max)@Vgs 50 nC @ 10 V 50 nC @ 10 V 50 nC @ 10 V 50 nC @ 10 V 50 nC @ 10 V
Vgs(Max) ±30V ±30V ±30V ±30V ±30V
InputCapacitance(Ciss)(Max)@Vds 2630 pF @ 25 V 2630 pF @ 25 V 2630 pF @ 25 V 2630 pF @ 25 V 2630 pF @ 25 V
FETFeature - - - - -
PowerDissipation(Max) 350W (Tc) 350W (Tc) 350W (Tc) 350W (Tc) 350W (Tc)