Littelfuse Inc. JLLS030.T
Numero parte
JLLS030.T
Produttore
Littelfuse Inc.
Categoria:
Elektrische Sicherungen, Spezialsicherungen
Imballaggio
Cartridge, Non-Standard
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.JLLS030.T.pdf
Descrizione
FUSE CARTRIDGE 30A 600VAC/300VDC
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order JLLS030.T on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the JLLS030.T price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of JLLS030.T?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of JLLS030.T.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as JLLS030.T pin diagram, JLLS030.T datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Immagine JLLS006.TXP JLLS020.T JLLS225.X JLLS015.T JLLS030.T
Numero parte JLLS006.TXP JLLS020.T JLLS225.X JLLS015.T JLLS030.T
Produttore Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series POWR-GARD® JLLS POWR-GARD® JLLS POWR-GARD® JLLS POWR-GARD® JLLS POWR-GARD® JLLS
ProductStatus Active Active Active Active Active
MountingType Holder Holder Holder Holder Holder
FuseType Cartridge Cartridge Cartridge Cartridge Cartridge
CurrentRating(Amps) 30A 30A 30A 30A 30A
VoltageRating-AC 600 V 600 V 600 V 600 V 600 V
VoltageRating-DC 300 V 300 V 300 V 300 V 300 V