Littelfuse Inc. KLLU800.X
Numero parte
KLLU800.X
Produttore
Littelfuse Inc.
Categoria:
Elektrische Sicherungen, Spezialsicherungen
Imballaggio
Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.KLLU800.X.pdf
Descrizione
FUSE CRTRDGE 800A 600VAC/300VDC
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order KLLU800.X on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the KLLU800.X price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of KLLU800.X?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of KLLU800.X.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as KLLU800.X pin diagram, KLLU800.X datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Immagine KLLU800.X KLLU1200X KLLU1000X KLLU700.X KLLU601.X
Numero parte KLLU800.X KLLU1200X KLLU1000X KLLU700.X KLLU601.X
Produttore Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series POWR-GARD® KLLU POWR-GARD® KLLU POWR-GARD® KLLU POWR-GARD® KLLU POWR-GARD® KLLU
ProductStatus Active Active Active Active Active
MountingType Bolt Mount Bolt Mount Bolt Mount Bolt Mount Bolt Mount
FuseType Cartridge Cartridge Cartridge Cartridge Cartridge
CurrentRating(Amps) 800A 800A 800A 800A 800A
VoltageRating-AC 600 V 600 V 600 V 600 V 600 V
VoltageRating-DC 300 V 300 V 300 V 300 V 300 V