Taiyo Yuden LSQCA201212T220K
Numero parte
LSQCA201212T220K
Produttore
Taiyo Yuden
Categoria:
Festinduktivitäten
Imballaggio
0805 (2012 Metric)
Scheda tecnica
LSQCA201212T220K.pdf
Descrizione
FIXED IND 22UH 130MA 3.7 OHM SMD
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order LSQCA201212T220K on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the LSQCA201212T220K price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of LSQCA201212T220K?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Immagine LSQCA201616T100K LSQCA322525T100KR LSQCA201212T2R2M LSQCA201212T4R7M LSQCA201212T220K
Numero parte LSQCA201616T100K LSQCA322525T100KR LSQCA201212T2R2M LSQCA201212T4R7M LSQCA201212T220K
Produttore Taiyo Yuden Taiyo Yuden Taiyo Yuden Taiyo Yuden Taiyo Yuden
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series LSQC LSQC LSQC LSQC LSQC
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Wirewound Wirewound Wirewound Wirewound Wirewound
Material-Core Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite
Inductance 22 µH 22 µH 22 µH 22 µH 22 µH
Tolerance ±10% ±10% ±10% ±10% ±10%
CurrentRating(Amps) 130 mA 130 mA 130 mA 130 mA 130 mA
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 4.81Ohm Max 4.81Ohm Max 4.81Ohm Max 4.81Ohm Max 4.81Ohm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant 16MHz 16MHz 16MHz 16MHz 16MHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C
InductanceFrequency-Test 2.52 MHz 2.52 MHz 2.52 MHz 2.52 MHz 2.52 MHz