Murata Electronics LXES15AAA1-133
Numero parte
LXES15AAA1-133
Produttore
Murata Electronics
Categoria:
TVS - Dioden
Imballaggio
0402 (1005 Metric)
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.LXES15AAA1-133.pdf
Descrizione
TVS DIODE 15VWM 1005
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order LXES15AAA1-133 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the LXES15AAA1-133 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of LXES15AAA1-133?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Immagine LXES15AAA1-133 LXES15AAA1-153 LXES03AAA1-154
Numero parte LXES15AAA1-133 LXES15AAA1-153 LXES03AAA1-154
Produttore Murata Electronics Murata Electronics Murata Electronics
Package/Case 0402 (1005 Metric) 0402 (1005 Metric) 0402 (1005 Metric)
Series LXESxxA LXESxxA LXESxxA
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete
Type Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels - - -
BidirectionalChannels 1 1 1
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 15V 15V 15V
Voltage-Breakdown(Min) - - -
Voltage-Clamping(Max)@Ipp - - -
Current-PeakPulse(10/1000µs) - - -
Power-PeakPulse - - -
PowerLineProtection No No No
Applications General Purpose General Purpose General Purpose
Capacitance@Frequency 0.05pF @ 1MHz 0.05pF @ 1MHz 0.05pF @ 1MHz
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C (TA) -40°C ~ 85°C (TA) -40°C ~ 85°C (TA)