Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components MAL219847151E3
Numero parte
MAL219847151E3
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.MAL219847151E3.pdf
Descrizione
CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order MAL219847151E3 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the MAL219847151E3 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MAL219847151E3?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Immagine MAL219847151E3 MAL219836151E3 MAL219836331E3 MAL219836471E3 MAL219856569E3
Numero parte MAL219847151E3 MAL219836151E3 MAL219836331E3 MAL219836471E3 MAL219856569E3
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series 198 PHR-SI 198 PHR-SI 198 PHR-SI 198 PHR-SI 198 PHR-SI
ProductStatus Active Active Active Active Active
Capacitance 150 µF 150 µF 150 µF 150 µF 150 µF
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
Voltage-Rated 450 V 450 V 450 V 450 V 450 V
ESR(EquivalentSeriesResistance) 637mOhm @ 100Hz 637mOhm @ 100Hz 637mOhm @ 100Hz 637mOhm @ 100Hz 637mOhm @ 100Hz
Lifetime@Temp 15000 Hrs @ 85°C 15000 Hrs @ 85°C 15000 Hrs @ 85°C 15000 Hrs @ 85°C 15000 Hrs @ 85°C
OperatingTemperature -25°C ~ 85°C -25°C ~ 85°C -25°C ~ 85°C -25°C ~ 85°C -25°C ~ 85°C
Polarization Polar Polar Polar Polar Polar
Ratings - - - - -
Applications General Purpose General Purpose General Purpose General Purpose General Purpose
RippleCurrent@LowFrequency 1.36 A @ 100 Hz 1.36 A @ 100 Hz 1.36 A @ 100 Hz 1.36 A @ 100 Hz 1.36 A @ 100 Hz
RippleCurrent@HighFrequency - - - - -
Impedance 500 mOhms 500 mOhms 500 mOhms 500 mOhms 500 mOhms
LeadSpacing 0.394 (10.00mm) 0.394 (10.00mm) 0.394 (10.00mm) 0.394 (10.00mm) 0.394 (10.00mm)
Size/Dimension 0.984 Dia (25.00mm) 0.984 Dia (25.00mm) 0.984 Dia (25.00mm) 0.984 Dia (25.00mm) 0.984 Dia (25.00mm)
Height-Seated(Max) 1.654 (42.00mm) 1.654 (42.00mm) 1.654 (42.00mm) 1.654 (42.00mm) 1.654 (42.00mm)