Diodes Incorporated MD0670001
Numero parte
MD0670001
Produttore
Diodes Incorporated
Categoria:
Oszillatoren
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.MD0670001.pdf
Descrizione
XTAL OSC XO 6.7000MHZ CMOS
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order MD0670001 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the MD0670001 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MD0670001?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of MD0670001.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as MD0670001 pin diagram, MD0670001 datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Immagine MD0550002 MD0670001 MD1100002 MD2400003 MD2500001
Numero parte MD0550002 MD0670001 MD1100002 MD2400003 MD2500001
Package/Case - - - - -
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series MD MD MD MD MD
ProductStatus Active Active Active Active Active
BaseResonator Crystal Crystal Crystal Crystal Crystal
Type XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 6.7 MHz 6.7 MHz 6.7 MHz 6.7 MHz 6.7 MHz
Function - - - - -
Output CMOS CMOS CMOS CMOS CMOS
Voltage-Supply 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V
FrequencyStability - - - - -
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) - - - - -
Ratings - - - - -
MountingType - - - - -
Size/Dimension 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)