Bulgin MPI005D28LSWH12
Numero parte
MPI005D28LSWH12
Produttore
Bulgin
Categoria:
Druckschalter
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.MPI005D28LSWH12.pdf
Descrizione
SWITCH PB SPCO ILLUM WHT SS
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order MPI005D28LSWH12 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the MPI005D28LSWH12 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MPI005D28LSWH12?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Immagine MPI005R28LSRD12 MPI005D28LSWH12 MPI005D28LSBL12 MPI005R28LARD12 MPI005D28LAGN12
Numero parte MPI005R28LSRD12 MPI005D28LSWH12 MPI005D28LSBL12 MPI005R28LARD12 MPI005D28LAGN12
Produttore Bulgin Bulgin Bulgin Bulgin Bulgin
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series MPI MPI MPI MPI MPI
ProductStatus Active Active Active Active Active
Circuit DPST-NO/NC DPST-NO/NC DPST-NO/NC DPST-NO/NC DPST-NO/NC
SwitchFunction On-Off, Off-On On-Off, Off-On On-Off, Off-On On-Off, Off-On On-Off, Off-On
CurrentRating(Amps) 5A (AC/DC) 5A (AC/DC) 5A (AC/DC) 5A (AC/DC) 5A (AC/DC)
VoltageRating-AC 125 V 125 V 125 V 125 V 125 V
VoltageRating-DC 24 V 24 V 24 V 24 V 24 V
ActuatorMarking No Marking No Marking No Marking No Marking No Marking
Color-Actuator/Cap Silver Silver Silver Silver Silver
IlluminationTypeColor LED, White LED, White LED, White LED, White LED, White
IlluminationVoltage(Nominal) 12 VAC 12 VAC 12 VAC 12 VAC 12 VAC
TerminationStyle Quick Connect - 0.110 (2.8mm) Quick Connect - 0.110 (2.8mm) Quick Connect - 0.110 (2.8mm) Quick Connect - 0.110 (2.8mm) Quick Connect - 0.110 (2.8mm)
Features - - - - -
PanelCutoutDimensions Circular - 19.20mm Dia Circular - 19.20mm Dia Circular - 19.20mm Dia Circular - 19.20mm Dia Circular - 19.20mm Dia