Orion Fans OD127AP-12MTB
Numero parte
OD127AP-12MTB
Produttore
Orion Fans
Categoria:
Bürstenlose DC-Lüfter (BLDC)
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.OD127AP-12MTB.pdf
Descrizione
FAN AXIAL 127X38.5MM 12VDC TERM
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order OD127AP-12MTB on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the OD127AP-12MTB price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of OD127AP-12MTB?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of OD127AP-12MTB.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Immagine OD127AP-24HB OD127AP-12HB OD127AP-12HTB OD127AP-24HTB OD127AP-12MTB
Numero parte OD127AP-24HB OD127AP-12HB OD127AP-12HTB OD127AP-24HTB OD127AP-12MTB
Produttore Orion Fans Orion Fans Orion Fans Orion Fans Orion Fans
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series OD127AP OD127AP OD127AP OD127AP OD127AP
ProductStatus Active Active Active Active Active
Voltage-Rated 12VDC 12VDC 12VDC 12VDC 12VDC
Size/Dimension Square - 127mm L x 127mm H Square - 127mm L x 127mm H Square - 127mm L x 127mm H Square - 127mm L x 127mm H Square - 127mm L x 127mm H
Width 38.50mm 38.50mm 38.50mm 38.50mm 38.50mm
StaticPressure 0.330 in H2O (82.2 Pa) 0.330 in H2O (82.2 Pa) 0.330 in H2O (82.2 Pa) 0.330 in H2O (82.2 Pa) 0.330 in H2O (82.2 Pa)