Orion Fans OD180APL-24HB
Numero parte
OD180APL-24HB
Produttore
Orion Fans
Categoria:
Bürstenlose DC-Lüfter (BLDC)
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.OD180APL-24HB.pdf
Descrizione
FAN AXIAL 180X65MM 24VDC WIRE
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order OD180APL-24HB on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the OD180APL-24HB price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of OD180APL-24HB?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of OD180APL-24HB.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Immagine OD180APL-24HB OD180APL-24MB OD180APL-48HB OD180APL-48MB OD180APL-24LB
Numero parte OD180APL-24HB OD180APL-24MB OD180APL-48HB OD180APL-48MB OD180APL-24LB
Produttore Orion Fans Orion Fans Orion Fans Orion Fans Orion Fans
Packaging Box Box Box Box Box
Series OD180APL OD180APL OD180APL OD180APL OD180APL
ProductStatus Active Active Active Active Active
Voltage-Rated 24VDC 24VDC 24VDC 24VDC 24VDC
Size/Dimension Square - 180mm L x 180mm H Square - 180mm L x 180mm H Square - 180mm L x 180mm H Square - 180mm L x 180mm H Square - 180mm L x 180mm H
Width 65.00mm 65.00mm 65.00mm 65.00mm 65.00mm
StaticPressure 1.200 in H2O (298.9 Pa) 1.200 in H2O (298.9 Pa) 1.200 in H2O (298.9 Pa) 1.200 in H2O (298.9 Pa) 1.200 in H2O (298.9 Pa)
BearingType Ball Ball Ball Ball Ball
FanType Tubeaxial Tubeaxial Tubeaxial Tubeaxial Tubeaxial
Noise 65.0dB 65.0dB 65.0dB 65.0dB 65.0dB
Power(Watts) 50.4 W 50.4 W 50.4 W 50.4 W 50.4 W