Sensata-Crydom PM2260D25V
Numero parte
PM2260D25V
Produttore
Sensata-Crydom
Categoria:
Schütze (Halbleiter)
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.PM2260D25V.pdf
Descrizione
RELAY SSR 600V 25A PNL MNT
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order PM2260D25V on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the PM2260D25V price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of PM2260D25V?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of PM2260D25V.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as PM2260D25V pin diagram, PM2260D25V datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Immagine PM2260D25V PM2260D50V PM2260D95V PM2260D25VJ PM2260D25VH
Numero parte PM2260D25V PM2260D50V PM2260D95V PM2260D25VJ PM2260D25VH
Produttore Sensata-Crydom Sensata-Crydom Sensata-Crydom Sensata-Crydom Sensata-Crydom
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series PM22 PM22 PM22 PM22 PM22
ProductStatus Active Active Active Active Active
MountingType Chassis Mount Chassis Mount Chassis Mount Chassis Mount Chassis Mount
OutputType AC, Zero Cross AC, Zero Cross AC, Zero Cross AC, Zero Cross AC, Zero Cross
LoadCurrent 25 A 25 A 25 A 25 A 25 A
Voltage-Input 4 ~ 32VDC 4 ~ 32VDC 4 ~ 32VDC 4 ~ 32VDC 4 ~ 32VDC
Voltage-Load 48 ~ 600V 48 ~ 600V 48 ~ 600V 48 ~ 600V 48 ~ 600V