Bourns Inc. PM54-220M-RC
Numero parte
PM54-220M-RC
Produttore
Bourns Inc.
Categoria:
Festinduktivitäten
Imballaggio
Nonstandard
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.PM54-220M-RC.pdf
Descrizione
FIXED IND 22UH 1.1A 190 MOHM SMD
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order PM54-220M-RC on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the PM54-220M-RC price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of PM54-220M-RC?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of PM54-220M-RC.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Immagine PM54-100M-RC PM54-101K-RC PM54-330L-RC PM54-220M-RC PM54-221K-RC
Numero parte PM54-100M-RC PM54-101K-RC PM54-330L-RC PM54-220M-RC PM54-221K-RC
Produttore Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc.
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Series PM54 PM54 PM54 PM54 PM54
ProductStatus Active Active Active Active Active
Material-Core Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite
Inductance 22 µH 22 µH 22 µH 22 µH 22 µH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) 1.1 A 1.1 A 1.1 A 1.1 A 1.1 A
Current-Saturation(Isat) 1.4A 1.4A 1.4A 1.4A 1.4A
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 190mOhm 190mOhm 190mOhm 190mOhm 190mOhm
Q@Freq 30 @ 2.52MHz 30 @ 2.52MHz 30 @ 2.52MHz 30 @ 2.52MHz 30 @ 2.52MHz
Frequency-SelfResonant 16MHz 16MHz 16MHz 16MHz 16MHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz