Bourns Inc. PM75-101K
Numero parte
PM75-101K
Produttore
Bourns Inc.
Categoria:
Festinduktivitäten
Imballaggio
Nonstandard
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.PM75-101K.pdf
Descrizione
FIXED IND 100UH 720MA 430MOHM SM
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order PM75-101K on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the PM75-101K price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of PM75-101K?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of PM75-101K.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as PM75-101K pin diagram, PM75-101K datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Produttore Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc.
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series PM75 PM75 PM75 PM75 PM75
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
Material-Core Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite
Inductance 100 µH 100 µH 100 µH 100 µH 100 µH
Tolerance ±10% ±10% ±10% ±10% ±10%
CurrentRating(Amps) 720 mA 720 mA 720 mA 720 mA 720 mA
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 430mOhm Max 430mOhm Max 430mOhm Max 430mOhm Max 430mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant 9MHz 9MHz 9MHz 9MHz 9MHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -30°C ~ 100°C -30°C ~ 100°C -30°C ~ 100°C -30°C ~ 100°C -30°C ~ 100°C
InductanceFrequency-Test 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz