Bourns Inc. PM75-220K-RC
Numero parte
PM75-220K-RC
Produttore
Bourns Inc.
Categoria:
Festinduktivitäten
Imballaggio
Nonstandard
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.PM75-220K-RC.pdf
Descrizione
FIXED IND 22UH 1.5A 110 MOHM SMD
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order PM75-220K-RC on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the PM75-220K-RC price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of PM75-220K-RC?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of PM75-220K-RC.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Immagine PM75-470K-RC PM75-100K-RC PM75-220K-RC PM75-330K-RC PM75-221K-RC
Numero parte PM75-470K-RC PM75-100K-RC PM75-220K-RC PM75-330K-RC PM75-221K-RC
Produttore Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc.
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Series PM75 PM75 PM75 PM75 PM75
ProductStatus Active Active Active Active Active
Material-Core Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite
Inductance 22 µH 22 µH 22 µH 22 µH 22 µH
Tolerance ±10% ±10% ±10% ±10% ±10%
CurrentRating(Amps) 1.5 A 1.5 A 1.5 A 1.5 A 1.5 A
Current-Saturation(Isat) 2.3A 2.3A 2.3A 2.3A 2.3A
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 110mOhm Max 110mOhm Max 110mOhm Max 110mOhm Max 110mOhm Max
Q@Freq 20 @ 2.52MHz 20 @ 2.52MHz 20 @ 2.52MHz 20 @ 2.52MHz 20 @ 2.52MHz
Frequency-SelfResonant 13MHz 13MHz 13MHz 13MHz 13MHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz