CUI Inc. PYB30-Q48-D15
Numero parte
PYB30-Q48-D15
Produttore
CUI Inc.
Categoria:
DC/DC-Wandler
Imballaggio
7-DIP Module
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.PYB30-Q48-D15.pdf
Descrizione
DC DC CONVERTER +/-15V 30W
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order PYB30-Q48-D15 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the PYB30-Q48-D15 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of PYB30-Q48-D15?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of PYB30-Q48-D15.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Immagine PYB30-Q24-T515 PYB30-Q48-D15 PYB30-Q48-T512 PYB30-Q24-D5 PYB30-Q24-D15
Numero parte PYB30-Q24-T515 PYB30-Q48-D15 PYB30-Q48-T512 PYB30-Q24-D5 PYB30-Q24-D15
Produttore CUI Inc. CUI Inc. CUI Inc. CUI Inc. CUI Inc.
Package/Case 7-DIP Module 7-DIP Module 7-DIP Module 7-DIP Module 7-DIP Module
Packaging Tube Tube Tube Tube Tube
Series PYB30 (30W) PYB30 (30W) PYB30 (30W) PYB30 (30W) PYB30 (30W)
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Isolated Module Isolated Module Isolated Module Isolated Module Isolated Module
NumberofOutputs 2 2 2 2 2
Voltage-Input(Min) 18V 18V 18V 18V 18V
Voltage-Input(Max) 75V 75V 75V 75V 75V
Voltage-Output1 15V 15V 15V 15V 15V
Voltage-Output2 -15V -15V -15V -15V -15V
Voltage-Output3 - - - - -
Voltage-Output4 - - - - -
Current-Output(Max) 1A, 1A 1A, 1A 1A, 1A 1A, 1A 1A, 1A
Power(Watts) 30 W 30 W 30 W 30 W 30 W
Voltage-Isolation 1.5 kV 1.5 kV 1.5 kV 1.5 kV 1.5 kV
Applications ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial)
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Efficiency 87% 87% 87% 87% 87%
MountingType Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole
Size/Dimension 2.00 L x 1.60 W x 0.47 H (50.8mm x 40.6mm x 11.8mm) 2.00 L x 1.60 W x 0.47 H (50.8mm x 40.6mm x 11.8mm) 2.00 L x 1.60 W x 0.47 H (50.8mm x 40.6mm x 11.8mm) 2.00 L x 1.60 W x 0.47 H (50.8mm x 40.6mm x 11.8mm) 2.00 L x 1.60 W x 0.47 H (50.8mm x 40.6mm x 11.8mm)