Recom Power RAC48-12S/OF
Numero parte
RAC48-12S/OF
Produttore
Recom Power
Categoria:
AC-DC-Wandler
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.RAC48-12S/OF.pdf
Descrizione
AC/DC CONVERTER 12V 48W
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order RAC48-12S/OF on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the RAC48-12S/OF price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of RAC48-12S/OF?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of RAC48-12S/OF.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Immagine RAC48-05S/OF RAC48-12S/OF RAC48-15S/OF RAC48-24S/OF
Numero parte RAC48-05S/OF RAC48-12S/OF RAC48-15S/OF RAC48-24S/OF
Produttore Recom Power Recom Power Recom Power Recom Power
Packaging Box Box Box Box
Series POWERLINE RAC48/OF (48W) POWERLINE RAC48/OF (48W) POWERLINE RAC48/OF (48W) POWERLINE RAC48/OF (48W)
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
Type Open Frame Open Frame Open Frame Open Frame
NumberofOutputs 1 1 1 1
Voltage-Input 90 ~ 264 VAC 90 ~ 264 VAC 90 ~ 264 VAC 90 ~ 264 VAC
Voltage-Output1 12V 12V 12V 12V
Voltage-Output2 - - - -
Voltage-Output3 - - - -
Voltage-Output4 - - - -
Voltage-Output5 - - - -
Voltage-Output6 - - - -
Current-Output1 4 A 4 A 4 A 4 A
Current-Output2 - - - -
Current-Output3 - - - -
Current-Output4 - - - -
Current-Output5 - - - -
Current-Output6 - - - -
Power(Watts) 48W 48W 48W 48W
Applications ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial)
Voltage-Isolation 3 kV 3 kV 3 kV 3 kV
Efficiency 82% 82% 82% 82%