MEAN WELL USA Inc. RD-125-2412
Numero parte
RD-125-2412
Produttore
MEAN WELL USA Inc.
Categoria:
AC-DC-Wandler
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.RD-125-2412.pdf
Descrizione
AC/DC CONVERTER 24V 12V 133W
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order RD-125-2412 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the RD-125-2412 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of RD-125-2412?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of RD-125-2412.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Immagine RD-125-1224 RD-125-4812 RD-125-2412 RD-125B RD-125-1248
Numero parte RD-125-1224 RD-125-4812 RD-125-2412 RD-125B RD-125-1248
Packaging Box Box Box Box Box
Series RD-125 (125W) RD-125 (125W) RD-125 (125W) RD-125 (125W) RD-125 (125W)
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Enclosed Enclosed Enclosed Enclosed Enclosed
NumberofOutputs 2 2 2 2 2
Voltage-Input 88 ~ 132 VAC, 176 ~ 264 VAC, 248 ~ 373 VDC 88 ~ 132 VAC, 176 ~ 264 VAC, 248 ~ 373 VDC 88 ~ 132 VAC, 176 ~ 264 VAC, 248 ~ 373 VDC 88 ~ 132 VAC, 176 ~ 264 VAC, 248 ~ 373 VDC 88 ~ 132 VAC, 176 ~ 264 VAC, 248 ~ 373 VDC
Voltage-Output1 24V 24V 24V 24V 24V
Voltage-Output2 12V 12V 12V 12V 12V
Voltage-Output3 - - - - -
Voltage-Output4 - - - - -
Voltage-Output5 - - - - -
Voltage-Output6 - - - - -
Current-Output1 3.7 A 3.7 A 3.7 A 3.7 A 3.7 A
Current-Output2 3.7 A 3.7 A 3.7 A 3.7 A 3.7 A
Current-Output3 - - - - -
Current-Output4 - - - - -
Current-Output5 - - - - -
Current-Output6 - - - - -
Power(Watts) 133W 133W 133W 133W 133W
Applications ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial)
Voltage-Isolation 3 kV 3 kV 3 kV 3 kV 3 kV
Efficiency 85% 85% 85% 85% 85%