ebm-papst Inc. RL48-19/12/2P
Numero parte
RL48-19/12/2P
Produttore
ebm-papst Inc.
Categoria:
Bürstenlose DC-Lüfter (BLDC)
Imballaggio
Scheda tecnica
RL48-19/12/2P.pdf
Descrizione
FAN BLOWER
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order RL48-19/12/2P on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the RL48-19/12/2P price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of RL48-19/12/2P?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of RL48-19/12/2P.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Immagine RL48-19/12 RL48-19/14 RL48-19/12/2 RL48-19/14ML RL48-19/12/2P
Numero parte RL48-19/12 RL48-19/14 RL48-19/12/2 RL48-19/14ML RL48-19/12/2P
Produttore ebm-papst Inc. ebm-papst Inc. ebm-papst Inc. ebm-papst Inc. ebm-papst Inc.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series RL48 RL48 RL48 RL48 RL48
ProductStatus Active Active Active Active Active
Voltage-Rated 12VDC 12VDC 12VDC 12VDC 12VDC
Size/Dimension Square/Rounded - 75.2mm L x 75.5mm H Square/Rounded - 75.2mm L x 75.5mm H Square/Rounded - 75.2mm L x 75.5mm H Square/Rounded - 75.2mm L x 75.5mm H Square/Rounded - 75.2mm L x 75.5mm H
Width 27.00mm 27.00mm 27.00mm 27.00mm 27.00mm
AirFlow - - - - -
StaticPressure - - - - -
BearingType Ball Ball Ball Ball Ball
Noise - - - - -
Power(Watts) 4.6 W 4.6 W 4.6 W 4.6 W 4.6 W