ebm-papst Inc. RL65-21/12
Numero parte
RL65-21/12
Produttore
ebm-papst Inc.
Categoria:
Bürstenlose DC-Lüfter (BLDC)
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.RL65-21/12.pdf
Descrizione
FAN BLOWER 97X33MM 12VDC WIRE
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order RL65-21/12 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the RL65-21/12 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of RL65-21/12?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of RL65-21/12.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as RL65-21/12 pin diagram, RL65-21/12 datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Immagine RL65-21/12 RL65-21/14 RL65-21/14H RL65-21/12/2 RL65-21/12H
Numero parte RL65-21/12 RL65-21/14 RL65-21/14H RL65-21/12/2 RL65-21/12H
Produttore ebm-papst Inc. ebm-papst Inc. ebm-papst Inc. ebm-papst Inc. ebm-papst Inc.
Packaging Box Box Box Box Box
Series RL65 RL65 RL65 RL65 RL65
ProductStatus Active Active Active Active Active
Voltage-Rated 12VDC 12VDC 12VDC 12VDC 12VDC
Size/Dimension Rectangular/Rounded - 97mm L x 93.5mm H Rectangular/Rounded - 97mm L x 93.5mm H Rectangular/Rounded - 97mm L x 93.5mm H Rectangular/Rounded - 97mm L x 93.5mm H Rectangular/Rounded - 97mm L x 93.5mm H
Width 33.00mm 33.00mm 33.00mm 33.00mm 33.00mm
StaticPressure - - - - -
BearingType Ball Ball Ball Ball Ball
FanType Blower Blower Blower Blower Blower
Features - - - - -
Noise 62.0dB(A) 62.0dB(A) 62.0dB(A) 62.0dB(A) 62.0dB(A)
Power(Watts) 15 W 15 W 15 W 15 W 15 W