MEAN WELL USA Inc. RPS-400-15-TF
Numero parte
RPS-400-15-TF
Produttore
MEAN WELL USA Inc.
Categoria:
AC-DC-Wandler
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.RPS-400-15-TF.pdf
Descrizione
AC/DC CONVERTER 15V 251W
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order RPS-400-15-TF on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the RPS-400-15-TF price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of RPS-400-15-TF?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of RPS-400-15-TF.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Immagine RPS-400-24 RPS-400-12-C RPS-400-12 RPS-400-36-C RPS-400-15-TF
Numero parte RPS-400-24 RPS-400-12-C RPS-400-12 RPS-400-36-C RPS-400-15-TF
Packaging Box Box Box Box Box
Series RPS-400 (400W) RPS-400 (400W) RPS-400 (400W) RPS-400 (400W) RPS-400 (400W)
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Enclosed Enclosed Enclosed Enclosed Enclosed
NumberofOutputs 1 1 1 1 1
Voltage-Input 80 ~ 264 VAC, 113 ~ 370 VDC 80 ~ 264 VAC, 113 ~ 370 VDC 80 ~ 264 VAC, 113 ~ 370 VDC 80 ~ 264 VAC, 113 ~ 370 VDC 80 ~ 264 VAC, 113 ~ 370 VDC
Voltage-Output1 15V 15V 15V 15V 15V
Voltage-Output2 - - - - -
Voltage-Output3 - - - - -
Voltage-Output4 - - - - -
Voltage-Output5 - - - - -
Voltage-Output6 - - - - -
Current-Output1 16.7 A 16.7 A 16.7 A 16.7 A 16.7 A
Current-Output2 - - - - -
Current-Output3 - - - - -
Current-Output4 - - - - -
Current-Output5 - - - - -
Current-Output6 - - - - -
Power(Watts) 251W (401W Forced Air) 251W (401W Forced Air) 251W (401W Forced Air) 251W (401W Forced Air) 251W (401W Forced Air)
Applications Medical Medical Medical Medical Medical
Voltage-Isolation 4 kV 4 kV 4 kV 4 kV 4 kV
Efficiency 92% 92% 92% 92% 92%