MEAN WELL USA Inc. RSP-2000-24
Numero parte
RSP-2000-24
Produttore
MEAN WELL USA Inc.
Categoria:
AC-DC-Wandler
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.RSP-2000-24.pdf
Descrizione
AC/DC CONVERTER 24V 1920W
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order RSP-2000-24 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the RSP-2000-24 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of RSP-2000-24?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of RSP-2000-24.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Immagine RSP-2000-48 RSP-2000-12 RSP-2000-24
Numero parte RSP-2000-48 RSP-2000-12 RSP-2000-24
Produttore MEAN WELL USA Inc. MEAN WELL USA Inc. MEAN WELL USA Inc.
Packaging Box Box Box
Series RSP-2000 (2000W) RSP-2000 (2000W) RSP-2000 (2000W)
ProductStatus Active Active Active
Type Enclosed Enclosed Enclosed
NumberofOutputs 1 1 1
Voltage-Input 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC
Voltage-Output1 24V 24V 24V
Voltage-Output2 - - -
Voltage-Output3 - - -
Voltage-Output4 - - -
Voltage-Output5 - - -
Voltage-Output6 - - -
Current-Output1 80 A 80 A 80 A
Current-Output2 - - -
Current-Output3 - - -
Current-Output4 - - -
Current-Output5 - - -
Current-Output6 - - -
Power(Watts) 1920W 1920W 1920W
Applications ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial)
Voltage-Isolation 3 kV 3 kV 3 kV
Efficiency 90.5% 90.5% 90.5%