MEAN WELL USA Inc. RSP-750-15
Numero parte
RSP-750-15
Produttore
MEAN WELL USA Inc.
Categoria:
AC-DC-Wandler
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.RSP-750-15.pdf
Descrizione
AC/DC CONVERTER 15V 750W
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order RSP-750-15 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the RSP-750-15 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of RSP-750-15?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of RSP-750-15.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as RSP-750-15 pin diagram, RSP-750-15 datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Immagine RSP-750-48 RSP-750-15 RSP-750-12 RSP-750-24 RSP-750-27
Numero parte RSP-750-48 RSP-750-15 RSP-750-12 RSP-750-24 RSP-750-27
Packaging Box Box Box Box Box
Series RSP-750 (750W) RSP-750 (750W) RSP-750 (750W) RSP-750 (750W) RSP-750 (750W)
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Enclosed Enclosed Enclosed Enclosed Enclosed
NumberofOutputs 1 1 1 1 1
Voltage-Input 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC
Voltage-Output1 15V 15V 15V 15V 15V
Voltage-Output2 - - - - -
Voltage-Output3 - - - - -
Voltage-Output4 - - - - -
Voltage-Output5 - - - - -
Voltage-Output6 - - - - -
Current-Output1 50 A 50 A 50 A 50 A 50 A
Current-Output2 - - - - -
Current-Output3 - - - - -
Current-Output4 - - - - -
Current-Output5 - - - - -
Current-Output6 - - - - -
Power(Watts) 750W 750W 750W 750W 750W
Applications ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial)
Voltage-Isolation 3 kV 3 kV 3 kV 3 kV 3 kV
Efficiency 89% 89% 89% 89% 89%