TDK-Lambda Americas Inc RWS30A-5/A
Numero parte
RWS30A-5/A
Produttore
TDK-Lambda Americas Inc
Categoria:
AC-DC-Wandler
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.RWS30A-5/A.pdf
Descrizione
AC/DC CONVERTER 5V 30W
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order RWS30A-5/A on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the RWS30A-5/A price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of RWS30A-5/A?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of RWS30A-5/A.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as RWS30A-5/A pin diagram, RWS30A-5/A datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Immagine RWS30A-12/A RWS30A-15/A RWS30A-24/A RWS30A-5/A RWS30A-48/A
Numero parte RWS30A-12/A RWS30A-15/A RWS30A-24/A RWS30A-5/A RWS30A-48/A
Packaging - - - - -
Series RWS (30W) RWS (30W) RWS (30W) RWS (30W) RWS (30W)
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
Type Enclosed Enclosed Enclosed Enclosed Enclosed
NumberofOutputs 1 1 1 1 1
Voltage-Input 85 ~ 265 VAC 85 ~ 265 VAC 85 ~ 265 VAC 85 ~ 265 VAC 85 ~ 265 VAC
Voltage-Output1 5V 5V 5V 5V 5V
Voltage-Output2 - - - - -
Voltage-Output3 - - - - -
Voltage-Output4 - - - - -
Voltage-Output5 - - - - -
Voltage-Output6 - - - - -
Current-Output1 6 A 6 A 6 A 6 A 6 A
Current-Output2 - - - - -
Current-Output3 - - - - -
Current-Output4 - - - - -
Current-Output5 - - - - -
Current-Output6 - - - - -
Power(Watts) 30W 30W 30W 30W 30W
Applications ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial)
Voltage-Isolation 3 kV 3 kV 3 kV 3 kV 3 kV
Efficiency 72% 72% 72% 72% 72%