TDK-Lambda Americas Inc RWS600B-5
Numero parte
RWS600B-5
Produttore
TDK-Lambda Americas Inc
Categoria:
AC-DC-Wandler
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.RWS600B-5.pdf
Descrizione
AC/DC CONVERTER 5V 600W
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order RWS600B-5 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the RWS600B-5 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of RWS600B-5?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of RWS600B-5.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as RWS600B-5 pin diagram, RWS600B-5 datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Immagine RWS600B-48 RWS600B-12 RWS600B-5 RWS600B-12/RFO RWS600B-24
Numero parte RWS600B-48 RWS600B-12 RWS600B-5 RWS600B-12/RFO RWS600B-24
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series RWS-B (600W) RWS-B (600W) RWS-B (600W) RWS-B (600W) RWS-B (600W)
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Enclosed Enclosed Enclosed Enclosed Enclosed
NumberofOutputs 1 1 1 1 1
Voltage-Input 85 ~ 265 VAC 85 ~ 265 VAC 85 ~ 265 VAC 85 ~ 265 VAC 85 ~ 265 VAC
Voltage-Output1 5V 5V 5V 5V 5V
Voltage-Output2 - - - - -
Voltage-Output3 - - - - -
Voltage-Output4 - - - - -
Voltage-Output5 - - - - -
Voltage-Output6 - - - - -
Current-Output1 100 A 100 A 100 A 100 A 100 A
Current-Output2 - - - - -
Current-Output3 - - - - -
Current-Output4 - - - - -
Current-Output5 - - - - -
Current-Output6 - - - - -
Power(Watts) 600W 600W 600W 600W 600W
Applications ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial)
Voltage-Isolation 3 kV 3 kV 3 kV 3 kV 3 kV
Efficiency 77% 77% 77% 77% 77%