Bourns Inc. SDE0604A-100M
Numero parte
SDE0604A-100M
Produttore
Bourns Inc.
Categoria:
Festinduktivitäten
Imballaggio
Nonstandard
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.SDE0604A-100M.pdf
Descrizione
FIXED IND 10UH 2.6A 100 MOHM SMD
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order SDE0604A-100M on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the SDE0604A-100M price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SDE0604A-100M?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SDE0604A-100M.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Immagine SDE0604A-4R7M SDE0604A-100M SDE0604A-150M SDE0604A-220M SDE0604A-1R2M
Numero parte SDE0604A-4R7M SDE0604A-100M SDE0604A-150M SDE0604A-220M SDE0604A-1R2M
Produttore Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc.
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Series SDE0604A SDE0604A SDE0604A SDE0604A SDE0604A
ProductStatus Active Active Active Active Active
Material-Core Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite
Inductance 10 µH 10 µH 10 µH 10 µH 10 µH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) 2.6 A 2.6 A 2.6 A 2.6 A 2.6 A
Current-Saturation(Isat) 2A 2A 2A 2A 2A
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 100mOhm Max 100mOhm Max 100mOhm Max 100mOhm Max 100mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant 32MHz 32MHz 32MHz 32MHz 32MHz
Ratings AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200
OperatingTemperature -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 1 MHz 1 MHz 1 MHz 1 MHz 1 MHz