Bourns Inc. SDE0604A-151K
Numero parte
SDE0604A-151K
Produttore
Bourns Inc.
Categoria:
Festinduktivitäten
Imballaggio
Nonstandard
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.SDE0604A-151K.pdf
Descrizione
FIXED IND 150UH 520MA 1.1OHM SMD