SiTime SIT2001BC-S2-33E-25.000000
Numero parte
SIT2001BC-S2-33E-25.000000
Produttore
SiTime
Categoria:
Oszillatoren
Imballaggio
SC-74A, SOT-753
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.SIT2001BC-S2-33E-25.000000.pdf
Descrizione
MEMS OSC XO 25.0000MHZ H/LV-CMOS
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order SIT2001BC-S2-33E-25.000000 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the SIT2001BC-S2-33E-25.000000 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SIT2001BC-S2-33E-25.000000?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Produttore SiTime SiTime SiTime SiTime SiTime
Package/Case SC-74A, SOT-753 SC-74A, SOT-753 SC-74A, SOT-753 SC-74A, SOT-753 SC-74A, SOT-753
Packaging Strip Strip Strip Strip Strip
Series SiT2001B SiT2001B SiT2001B SiT2001B SiT2001B
ProductStatus Active Active Active Active Active
BaseResonator MEMS MEMS MEMS MEMS MEMS
Type XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 25 MHz 25 MHz 25 MHz 25 MHz 25 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output HCMOS, LVCMOS HCMOS, LVCMOS HCMOS, LVCMOS HCMOS, LVCMOS HCMOS, LVCMOS
Voltage-Supply 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V
FrequencyStability ±25ppm ±25ppm ±25ppm ±25ppm ±25ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -20°C ~ 70°C -20°C ~ 70°C -20°C ~ 70°C -20°C ~ 70°C -20°C ~ 70°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 4.5mA 4.5mA 4.5mA 4.5mA 4.5mA
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.114 L x 0.063 W (2.90mm x 1.60mm) 0.114 L x 0.063 W (2.90mm x 1.60mm) 0.114 L x 0.063 W (2.90mm x 1.60mm) 0.114 L x 0.063 W (2.90mm x 1.60mm) 0.114 L x 0.063 W (2.90mm x 1.60mm)