Cosel USA, Inc. TBC-50-683
Numero parte
TBC-50-683
Produttore
Cosel USA, Inc.
Categoria:
Netzfiltermodule
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.TBC-50-683.pdf
Descrizione
LINE FILTER 500VAC 50A CHASSIS
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order TBC-50-683 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the TBC-50-683 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of TBC-50-683?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of TBC-50-683.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as TBC-50-683 pin diagram, TBC-50-683 datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Immagine TBC-50-683 TBC-50-104 TBC-50-223 TBC-100-104 TBC-100-223
Numero parte TBC-50-683 TBC-50-104 TBC-50-223 TBC-100-104 TBC-100-223
Produttore Cosel USA, Inc. Cosel USA, Inc. Cosel USA, Inc. Cosel USA, Inc. Cosel USA, Inc.
Packaging Box Box Box Box Box
Series TBC TBC TBC TBC TBC
ProductStatus Active Active Active Active Active
FilterType Three Phase (Wye) Three Phase (Wye) Three Phase (Wye) Three Phase (Wye) Three Phase (Wye)
Configuration Two Stage Two Stage Two Stage Two Stage Two Stage
Voltage-RatedDC - - - - -
Voltage-RatedAC 500V 500V 500V 500V 500V
Voltage-RatedAC(PhasetoGround/Neutral) - - - - -
Voltage-RatedAC(PhasetoPhase) - - - - -
Current 50 A 50 A 50 A 50 A 50 A
Frequency-Operating 50/60Hz 50/60Hz 50/60Hz 50/60Hz 50/60Hz
Applications General Purpose General Purpose General Purpose General Purpose General Purpose
ApprovalAgency cURus, VDE cURus, VDE cURus, VDE cURus, VDE cURus, VDE
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C