Tamura TO1608-151M
Numero parte
TO1608-151M
Produttore
Tamura
Categoria:
Festinduktivitäten
Imballaggio
Nonstandard
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.TO1608-151M.pdf
Descrizione
FIXED IND 150UH 250MA 2 OHM SMD
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order TO1608-151M on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the TO1608-151M price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of TO1608-151M?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of TO1608-151M.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Immagine TO1608-101M TO1608-151M TO1608-221M TO1608-331M TO1608-471M
Numero parte TO1608-101M TO1608-151M TO1608-221M TO1608-331M TO1608-471M
Produttore Tamura Tamura Tamura Tamura Tamura
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series TO1608 TO1608 TO1608 TO1608 TO1608
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
Type - - - - -
Material-Core - - - - -
Inductance 150 µH 150 µH 150 µH 150 µH 150 µH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) 250 mA 250 mA 250 mA 250 mA 250 mA
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 2Ohm Max 2Ohm Max 2Ohm Max 2Ohm Max 2Ohm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant 6MHz 6MHz 6MHz 6MHz 6MHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -25°C ~ 105°C -25°C ~ 105°C -25°C ~ 105°C -25°C ~ 105°C -25°C ~ 105°C
InductanceFrequency-Test 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz