DNmicron TPM2860C-03
Numero parte
TPM2860C-03
Produttore
DNmicron
Categoria:
Dioden – HF
Imballaggio
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Scheda tecnica
TPM2860C-03.pdf
Descrizione
CROSS-OVER QUAD RF SCHOTTKY BARR
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order TPM2860C-03 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the TPM2860C-03 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of TPM2860C-03?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of TPM2860C-03.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Immagine TPM2860C-01 TPM2860C-02 TPM2860C-03
Numero parte TPM2860C-01 TPM2860C-02 TPM2860C-03
Produttore DNmicron DNmicron DNmicron
Series - - -
ProductStatus Active Active Active
DiodeType PIN - Single PIN - Single PIN - Single
Voltage-PeakReverse(Max) 8V 8V 8V
Current-Max - - -
Capacitance@VrF 0.28pF @ 0V, 1MHz 0.28pF @ 0V, 1MHz 0.28pF @ 0V, 1MHz