Eaton - Electronics Division UP2B-220-R
Numero parte
UP2B-220-R
Produttore
Eaton - Electronics Division
Categoria:
Festinduktivitäten
Imballaggio
Nonstandard
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.UP2B-220-R.pdf
Descrizione
FIXED IND 22UH 2.8A 61.7MOHM SMD
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order UP2B-220-R on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the UP2B-220-R price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of UP2B-220-R?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of UP2B-220-R.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as UP2B-220-R pin diagram, UP2B-220-R datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Immagine UP2B-220-R UP2B-100-R UP1B-220-R UP1B-4R7-R UP2B-150-R
Numero parte UP2B-220-R UP2B-100-R UP1B-220-R UP1B-4R7-R UP2B-150-R
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Series UNI-PAC™ UNI-PAC™ UNI-PAC™ UNI-PAC™ UNI-PAC™
ProductStatus Active Active Active Active Active
Material-Core Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite
Inductance 22 µH 22 µH 22 µH 22 µH 22 µH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) 2.8 A 2.8 A 2.8 A 2.8 A 2.8 A
Current-Saturation(Isat) 2A 2A 2A 2A 2A
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 61.7mOhm Max 61.7mOhm Max 61.7mOhm Max 61.7mOhm Max 61.7mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
InductanceFrequency-Test 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz