onsemi MOC5007FM
Numero parte
MOC5007FM
Produttore
onsemi
Categoria:
Optokoppler – Logikausgang
Imballaggio
6-SMD, Gull Wing
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.MOC5007FM.pdf
Descrizione
OPTOCOUP SCHMIT TRIG LO PRO 6SMD
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order MOC5007FM on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the MOC5007FM price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MOC5007FM?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of MOC5007FM.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as MOC5007FM pin diagram, MOC5007FM datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Immagine MOC5007M MOC5008M MOC5009M MOC5007FM MOC5007FR2M
Numero parte MOC5007M MOC5008M MOC5009M MOC5007FM MOC5007FR2M
Produttore onsemi onsemi onsemi onsemi onsemi
Packaging Bag Bag Bag Bag Bag
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
NumberofChannels 1 1 1 1 1
Inputs-Side1/Side2 1/0 1/0 1/0 1/0 1/0
Voltage-Isolation 7500Vpk 7500Vpk 7500Vpk 7500Vpk 7500Vpk
CommonModeTransientImmunity(Min) - - - - -
InputType DC DC DC DC DC
OutputType Open Collector Open Collector Open Collector Open Collector Open Collector
Current-Output/Channel 50 mA 50 mA 50 mA 50 mA 50 mA
DataRate 1MHz 1MHz 1MHz 1MHz 1MHz
PropagationDelaytpLH/tpHL(Max) - - - - -
Rise/FallTime(Typ) - - - - -
Voltage-Forward(Vf)(Typ) - - - - -
Current-DCForward(If)(Max) 1.6mA 1.6mA 1.6mA 1.6mA 1.6mA