onsemi MOC5009M
Numero parte
MOC5009M
Imballaggio
6-DIP (0.300, 7.62mm)
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.MOC5009M.pdf
Descrizione
OPTOCOUPL SCHMITT TRIG OUT 6DIP
Product details
1. How to order MOC5009M on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the MOC5009M price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MOC5009M?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of MOC5009M.
7.How to contact us to get technical supports, such as MOC5009M pin diagram, MOC5009M datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Immagine MOC5007M MOC5008M MOC5009M MOC5007FM MOC5007FR2M
Numero parte MOC5007M MOC5008M MOC5009M MOC5007FM MOC5007FR2M
Produttore onsemi onsemi onsemi onsemi onsemi
Packaging Tube Tube Tube Tube Tube
Current-Output/Channel 50 mA 50 mA 50 mA 50 mA 50 mA
DataRate 1MHz 1MHz 1MHz 1MHz 1MHz
Voltage-Forward(Vf)(Typ) - - - - -
Current-DCForward(If)(Max) 10mA 10mA 10mA 10mA 10mA