onsemi MOC5007SR2M
Numero parte
MOC5007SR2M
Imballaggio
6-SMD, Gull Wing
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.MOC5007SR2M.pdf
Descrizione
OPTOCOUPLER SCHMIT TRIG LP SMD
Product details
1. How to order MOC5007SR2M on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the MOC5007SR2M price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MOC5007SR2M?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of MOC5007SR2M.
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Current-Output/Channel 50 mA 50 mA 50 mA 50 mA 50 mA
DataRate 1MHz 1MHz 1MHz 1MHz 1MHz
Voltage-Forward(Vf)(Typ) - - - - -
Current-DCForward(If)(Max) 1.6mA 1.6mA 1.6mA 1.6mA 1.6mA